1. Warszawski Festiwal Edukacji Kulturalnej
Przegląd plastyczny - Warszawa Magiczna – moja Dzielnica, moja Warszawa, moja Europa.

1105301019058 czerwca 2011 w Państwowym Ognisku Artystycznym odbędzie się Przedgląd plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym w ramach 1. Warszawskiego Festiwalu Edukacji Kulturalnej.

Warszawa Magiczna – moja Dzielnica, moja Warszawa, moja Europa-Warszawski Festiwal Edukacji Kulturalnej jest prezentacją i promocją najlepiej ocenionych zjawisk artystycznych, które zostały wyłonione w dorocznych dzielnicowych przeglądach twórczości artystycznej dzieci i młodzieży. W przeglądach Festiwalu biorą udział laureaci konkursów dzielnicowych, którzy zajęli miejsce 1., 2. i 3.

Serdecznie zapraszmy wszystkie dzieci z całymy rodzinami na 15:00, na Nowolipki, na wspaniały wernisaż prac plastycznych.

Już od 14:00 natomiast zapraszamy na MALOWANIE NA DYWANIE. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dywan – blisko 10-metrowy, aby wszyscy młodzi artyści mogli wyżyć się twórczo. Również zapraszamy do obejrzenia naszych pracowni artystycznych, które w tym dniu stają otworem dla maluchów. Każdy, kto będzie miał ochotę pomalować przy prawdziwej sztaludze, czy zasiąść przy warsztacie ceramicznym, będzie miał okazję spróbować swoich sił pod czujnym okiem artystów plastyków Państwowego Ogniska Artystycznego.

Do zobaczenia w środę !!!

 Kalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Rzeźba

Pracownia ta nastawiona jest przede wszystkim na przygotowanie do egzaminu wstępnego na Wydział Rzeźby wyższych uczelni artystycznych. Nauka rozpoczyna się od studium czaszki, gdzie przy okazji zapoznasz się z problemami kompozycji, ciężaru bryły i faktury. Przy następnym kroku, czyli wykonywaniu studium ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Paweł Kasprzak

Absolwent Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2007 roku. Wykłada z pasją i zaangażowaniem ceramikę artystyczną.   Prywatnie miłośnik dobrej kuchni, wina, sztuki i świeżego powietrza. 

więcej...

Losowe zdjęcia

ppm55 110530101905 img_9770 ppm75

Nowolipki na Facebooku

baner_bip