1. Warszawski Festiwal Edukacji Kulturalnej
Przegląd plastyczny - Warszawa Magiczna – moja Dzielnica, moja Warszawa, moja Europa.

1105301019058 czerwca 2011 w Państwowym Ognisku Artystycznym odbędzie się Przedgląd plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym w ramach 1. Warszawskiego Festiwalu Edukacji Kulturalnej.

Warszawa Magiczna – moja Dzielnica, moja Warszawa, moja Europa-Warszawski Festiwal Edukacji Kulturalnej jest prezentacją i promocją najlepiej ocenionych zjawisk artystycznych, które zostały wyłonione w dorocznych dzielnicowych przeglądach twórczości artystycznej dzieci i młodzieży. W przeglądach Festiwalu biorą udział laureaci konkursów dzielnicowych, którzy zajęli miejsce 1., 2. i 3.

Serdecznie zapraszmy wszystkie dzieci z całymy rodzinami na 15:00, na Nowolipki, na wspaniały wernisaż prac plastycznych.

Już od 14:00 natomiast zapraszamy na MALOWANIE NA DYWANIE. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dywan – blisko 10-metrowy, aby wszyscy młodzi artyści mogli wyżyć się twórczo. Również zapraszamy do obejrzenia naszych pracowni artystycznych, które w tym dniu stają otworem dla maluchów. Każdy, kto będzie miał ochotę pomalować przy prawdziwej sztaludze, czy zasiąść przy warsztacie ceramicznym, będzie miał okazję spróbować swoich sił pod czujnym okiem artystów plastyków Państwowego Ogniska Artystycznego.

Do zobaczenia w środę !!!