1. Warszawski Festiwal Edukacji Kulturalnej
Przegląd plastyczny - Warszawa Magiczna – moja Dzielnica, moja Warszawa, moja Europa.

1105301019058 czerwca 2011 w Państwowym Ognisku Artystycznym odbędzie się Przedgląd plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym w ramach 1. Warszawskiego Festiwalu Edukacji Kulturalnej.

Warszawa Magiczna – moja Dzielnica, moja Warszawa, moja Europa-Warszawski Festiwal Edukacji Kulturalnej jest prezentacją i promocją najlepiej ocenionych zjawisk artystycznych, które zostały wyłonione w dorocznych dzielnicowych przeglądach twórczości artystycznej dzieci i młodzieży. W przeglądach Festiwalu biorą udział laureaci konkursów dzielnicowych, którzy zajęli miejsce 1., 2. i 3.

Serdecznie zapraszmy wszystkie dzieci z całymy rodzinami na 15:00, na Nowolipki, na wspaniały wernisaż prac plastycznych.

Już od 14:00 natomiast zapraszamy na MALOWANIE NA DYWANIE. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dywan – blisko 10-metrowy, aby wszyscy młodzi artyści mogli wyżyć się twórczo. Również zapraszamy do obejrzenia naszych pracowni artystycznych, które w tym dniu stają otworem dla maluchów. Każdy, kto będzie miał ochotę pomalować przy prawdziwej sztaludze, czy zasiąść przy warsztacie ceramicznym, będzie miał okazję spróbować swoich sił pod czujnym okiem artystów plastyków Państwowego Ogniska Artystycznego.

Do zobaczenia w środę !!!

 Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika dla niepełnosprawnych

Zapraszamy osoby niepełnosprawne ruchowo. Pamiętaj, że dobrowolna praca twórcza jest rodzajem psychoterapii, odreagowania stresów, uświadomienia sobie własnych talentów i wartości. Pracownia jest dostępna dla wszystkich chętnych niezależnie od wieku i sprawności fizycznej a ręczne nadawanie formy kawałkowi gliny to świetna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Stefan Żuchowski

Artysta malarz, mgr sztuki. Absolwent Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 1988 roku.    Naucza z pasją i zaangażowaniem rysunek i malarstwo.   Prywatnie realizator dokumentalnych filmów artystycznych oraz filmów o sztuce. Miłośnik muzyki folkowej i kapel ...

więcej...

Losowe zdjęcia

img_9752 wyskon46 tn_img_6468 kondzmuz25

Nowolipki na Facebooku

baner_bip