ABSAKADABRACJE 2
wernisaż prac Anny Radomskiej 17 stycznia 2008

Serdecznie zapraszamy wszystkich na pierwszy w tym roku wernisaż!!! 17 stycznia godzina 18:00

Tym razem w Galerii "Nowolipki" będziemy gościć Annę Radomską z jej pracami. Na wystawie zobaczymy obrazy malowane różnymi technikami, niekonwencjonalne i pełne koloru. Obok płócien malarki znajdą się rónież wykonane przez nią grafiki komputerowe małego formatu oraz ekspozycja kwadratowych fragmentów blachy, malowanych lakierem do paznokci i wyklejanych brokatem.
 

Anna Radomska jest absolwentką Studium Plastycznego w Warszawie, które ukończyła w 1999 roku na kierunkach: charakteryzacja teatralno – filmowa i wystawiennictwo. W 1997 roku brała udział w corocznej prezentacji plastyków okręgu warszawskiego w cyklu wystaw "Na Francuskiej".

Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!Kalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Rzeźba

Pracownia ta nastawiona jest przede wszystkim na przygotowanie do egzaminu wstępnego na Wydział Rzeźby wyższych uczelni artystycznych. Nauka rozpoczyna się od studium czaszki, gdzie przy okazji zapoznasz się z problemami kompozycji, ciężaru bryły i faktury. Przy następnym kroku, czyli wykonywaniu studium ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Irena Siedacz

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 1992 roku.   Wykłada z pasją  i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.   Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, Australii i bursztynu. Na co dzień projektuje wnętrza komercyjne.

więcej...

Losowe zdjęcia

nslup162 nslup363 wyskon66 IF

Nowolipki na Facebooku

baner_bip