ABSAKADABRACJE 2
wernisaż prac Anny Radomskiej 17 stycznia 2008

Serdecznie zapraszamy wszystkich na pierwszy w tym roku wernisaż!!! 17 stycznia godzina 18:00

Tym razem w Galerii "Nowolipki" będziemy gościć Annę Radomską z jej pracami. Na wystawie zobaczymy obrazy malowane różnymi technikami, niekonwencjonalne i pełne koloru. Obok płócien malarki znajdą się rónież wykonane przez nią grafiki komputerowe małego formatu oraz ekspozycja kwadratowych fragmentów blachy, malowanych lakierem do paznokci i wyklejanych brokatem.
 

Anna Radomska jest absolwentką Studium Plastycznego w Warszawie, które ukończyła w 1999 roku na kierunkach: charakteryzacja teatralno – filmowa i wystawiennictwo. W 1997 roku brała udział w corocznej prezentacji plastyków okręgu warszawskiego w cyklu wystaw "Na Francuskiej".

Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Rzeźba

Pracownia ta nastawiona jest przede wszystkim na przygotowanie do egzaminu wstępnego na Wydział Rzeźby wyższych uczelni artystycznych. Nauka rozpoczyna się od studium czaszki, gdzie przy okazji zapoznasz się z problemami kompozycji, ciężaru bryły i faktury. Przy następnym kroku, czyli wykonywaniu studium ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Radosław Turczyk

Absolwent Szkoły Rzemiosł Artystycznych w Warszawie.  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2009 roku.   Wykłada z pasją i zaangażowaniem witraż.   Prywatnie miłośnik podróży, koni, walki na miecze oraz rękodzieła.

więcej...

Losowe zdjęcia

kondzmuz15 kl84 tn_img_0972 kk002

Nowolipki na Facebooku

baner_bip