Giełda Warszawskich Placówek Edukacji Pozaszkolnej
20.05.2017 godz: 15:00 - 21:00

Gielda2017 plakatW sobotę 20 maja, w godz. 15.00 – 21.00 zapraszamy opiekunów, dzieci i młodzież na Giełdę Warszawskich Placówek Edukacji Pozaszkolnej. W ramach tego wydarzenia zapraszamy na koło garncarskie oraz odbędzie się warsztat z witrażu pracowni Państwowego Ogniska Artystycznego. Więcej informacji: http://scek.pl/2017/05/20/gielda-warszawskich-placowek-edukacji-pozaszkolnej/

Będzie to okazja, aby poznać warszawską ofertę edukacyjną, artystyczną i sportową, wziąć udział w warsztatach i porozmawiać o zajęciach tematycznych.

Placówki wychowania pozaszkolnego to m.in. młodzieżowe domy kultury, ogniska pracy pozaszkolnej, ogrody jordanowskie, międzyszkolne ośrodki sportowe, placówki specjalistyczne, ognisko artystyczne i Pałac Młodzieży. Oferują, w wielu miejscach Warszawy, profesjonalne zajęcia artystyczne, sportowe, naukowe, czy też techniczne. Warszawskie placówki wychowania pozaszkolnego, poza stałymi zajęciami, organizują konkursy, happeningi, turnieje, festiwale, wystawy, koncerty, spektakle teatralne, wycieczki czy konferencje.

Zajęcia organizowane przez te placówki są bezpłatne. Giełdę poprzedzą zapisy, które rozpoczną się 19 maja 2017r.

Miejsce: Warszawska Strefa Rodziny ul Rybaki 8;
Stara Prochownia Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Boleść 2