Imprezy na zewnątrz

zsc001Po trzecie chcemy się pochwalić, że Nowolipki idą z duchem czasu i lans nie jest nam obcy. Wystawiamy się na targach biżuterii z pracami najzdolniejszych naszych słuchaczy z tejże pracowni, bierzemy udział w biennale ceramiki w Wiśniczu, gdzie każdy chwali nas, a dodatkowo bierzemy udział we wszystkich ważniejszych akcjach edukacyjnych i artystycznych.

Międzynarodowe Targi Gdańskie i słynny na cały Świat AMBERIF – jesteśmy, Targi Złoto, Srebro, Czas – zasze obecni, wspomniany już Wiśnicz, to dla nas sama przyjemność, Piknik Naukowy organizowany przez CNK – a jak i tam nie może nas zabraknąć.

Gościliśmy również z wystawami prac słuchaczy w BUWie a także Muzeum na Woli. Jeszcze wszystko przed nami, a przed Wami galeria fotek z wybranych imprez.

Pozdrawiamy i do zobaczenia !!!


Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Rysunek i malarstwo

Rysunek i malarstwo to zajęcia dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności artystyczne. To w tej pracowni poznasz tradycyjne techniki rysunkowe i malarskie, zagadnienia z zakresu perspektywy i kompozycji na płaszczyźnie. To tu pod czujnym okiem artystów plastyków dowiesz się ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Jasiek Balcerzak

Ukończył wydział Grafiki w Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od tego czasu maluje, uczy malować i rysować innych, siebie i znowu maluje potem uczy, czasem bardziej siebie niż innych i tak w kółko. Artysta plastyk, grafik z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” ...

więcej...

Losowe zdjęcia

kondzmuz95 kiermaszxx1 tn_img_3297 m267

Nowolipki na Facebooku

baner_bip