Imprezy na zewnątrz

zsc001Po trzecie chcemy się pochwalić, że Nowolipki idą z duchem czasu i lans nie jest nam obcy. Wystawiamy się na targach biżuterii z pracami najzdolniejszych naszych słuchaczy z tejże pracowni, bierzemy udział w biennale ceramiki w Wiśniczu, gdzie każdy chwali nas, a dodatkowo bierzemy udział we wszystkich ważniejszych akcjach edukacyjnych i artystycznych.

Międzynarodowe Targi Gdańskie i słynny na cały Świat AMBERIF – jesteśmy, Targi Złoto, Srebro, Czas – zasze obecni, wspomniany już Wiśnicz, to dla nas sama przyjemność, Piknik Naukowy organizowany przez CNK – a jak i tam nie może nas zabraknąć.

Gościliśmy również z wystawami prac słuchaczy w BUWie a także Muzeum na Woli. Jeszcze wszystko przed nami, a przed Wami galeria fotek z wybranych imprez.

Pozdrawiamy i do zobaczenia !!!


Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Rzeźba

Pracownia ta nastawiona jest przede wszystkim na przygotowanie do egzaminu wstępnego na Wydział Rzeźby wyższych uczelni artystycznych. Nauka rozpoczyna się od studium czaszki, gdzie przy okazji zapoznasz się z problemami kompozycji, ciężaru bryły i faktury. Przy następnym kroku, czyli wykonywaniu studium ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Krzysztof Brycki

Artysta plastyk. Malarz. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Wydziału Malarstwa. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2001 roku.  Wykłada z pasją i zaangażowaniem rysunek i malarstwo.   Prywatnie znakomity ilustrator.        

więcej...

Losowe zdjęcia

amberif10 tn_img_6479 nslup629 kw001

Nowolipki na Facebooku

baner_bip