Imprezy na zewnątrz

zsc001Po trzecie chcemy się pochwalić, że Nowolipki idą z duchem czasu i lans nie jest nam obcy. Wystawiamy się na targach biżuterii z pracami najzdolniejszych naszych słuchaczy z tejże pracowni, bierzemy udział w biennale ceramiki w Wiśniczu, gdzie każdy chwali nas, a dodatkowo bierzemy udział we wszystkich ważniejszych akcjach edukacyjnych i artystycznych.

Międzynarodowe Targi Gdańskie i słynny na cały Świat AMBERIF – jesteśmy, Targi Złoto, Srebro, Czas – zasze obecni, wspomniany już Wiśnicz, to dla nas sama przyjemność, Piknik Naukowy organizowany przez CNK – a jak i tam nie może nas zabraknąć.

Gościliśmy również z wystawami prac słuchaczy w BUWie a także Muzeum na Woli. Jeszcze wszystko przed nami, a przed Wami galeria fotek z wybranych imprez.

Pozdrawiamy i do zobaczenia !!!


Kalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika dla niepełnosprawnych

Zapraszamy osoby niepełnosprawne ruchowo. Pamiętaj, że dobrowolna praca twórcza jest rodzajem psychoterapii, odreagowania stresów, uświadomienia sobie własnych talentów i wartości. Pracownia jest dostępna dla wszystkich chętnych niezależnie od wieku i sprawności fizycznej a ręczne nadawanie formy kawałkowi gliny to świetna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Anna Lisowska

Dyrektor Państwowego Ogniska Artystycznego przez 24 lata. Magister sztuki, artysta plastyk, architekt wnętrz. W 1987 przejęła po swoim poprzedniku obowiązki kapitana drużyny na Nowolipkach. Z wielką energią zabrała się do pracy, jakby już wtdy wiedziała, że musi wprowadzić Ognisko w XXI wiek. ...

więcej...

Losowe zdjęcia

zsczas11 ppm31 srom031 img_5729

Nowolipki na Facebooku

baner_bip