Krótki reportaż z Nocy Muzeów

tn_img_3235Noc Muzeów już za nami. Chcemy bardzo podziękować wszystkim naszym gościom, którzy odwiedzili Galerię "Nowolipki" mimo zimnej aury pogodowej.

Bardzo też dziękujemy Naszym Gwiazdom Wieczoru:

Ani Waligórskiej – za przepiękne obrazy, ich podziwom nie ma końca a cykl "Miny" zachwyca nie tylko warsztatem ale także poczuciem humoru. 

Duetowi Gitarowemu "Los Desperados" – za fenomentalny wsytęp, za 4 ręce na jednej gitarze, za stworzenie dobrej atmosfery.

Lampionom Chińskim – za rozświetlenie pochmurnego nieba nad Stolicą i dobrą zabawę.

A wszystkim, którzy nie byli prezentujemy kilka fotek aby żałowali i za rok do nas przybyli.

Prace Ani Waligórskiej można zobaczyć w Galerii "Nowolipki" do 10 czerwca 2010 roku.Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Grafika komputerowa

W pracowni grafiki komputerowej dowiesz się jak skutecznie uzupełnić sztukę przy użyciu komputera. Nauczysz się tworzyć szeroko pojętą infografikę. Rozwiniesz w sobie za interesowanie grafiką cyfrową, kreowanie obrazu przy równoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Poznasz tajniki obróbki fotografii cyfrowych w przeznaczonych do ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Dorota Wójcicka-Żurko

  Artysta plastyk. Ukończyła Wydział Architektury Wnętrz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 2008 roku.    Wykłada z pasją i zaangażowaniem grafikę komputerową.   Prywatnie w swoich pracach łączy przestrzeń z grafiką. 

więcej...

Losowe zdjęcia

tn_img_6377 kl25 tn_img_6485 tn_img_6398

Nowolipki na Facebooku

baner_bip