Nasza wystawa w Muzeum Woli – czerwiec 2006

wola001

W czerwcu 2006 odbyła się wystawa na zakończenie roku. Inna niż wszystkie, bo miała miejsce w Muzeum Woli przy ulicy Srebrnej.

To był wyjątkowy wernisaż. Towarzyszyła mu atmosfera miejskiego, warszawskiego życia. "Nowolipki" pokazały prace słuchaczy w innym niż zawsze świetle. Wystawiana była biżuteria artystycna, prace malarskie i rysunkowe, grafika, tkanina oraz rzeźba i ceramika. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Podczas wernisażu odbywały się warsztaty plastyczne. Każdy mógł spróbować swoich sił. Gościom uprzyjemniał czas nasz przyjaciel Tomek Jaśkiewicz wraz z zespołem.

Państwowe Ognisko Artystyczne po raz kolejny udowodniło, że prace wykonane przez naszych słuchaczy są piękne i warte pokazania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wernisażu!!!

 Kalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Tkanina artystyczna

Pracownia, w której cierpliwość i spokój są cnotami, dającymi niezwykłą satysfakcję, ponieważ tkactwo to rzadko spotykana w dzisiejszych czasach umiejętność. Nauczysz się tutaj przygotowywać ramę tkacką i osnowę a także rysować i używać wyobraźni. Poznasz rodzaje surowców i sposoby ich ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Dorota Wójcicka-Żurko

  Artysta plastyk. Ukończyła Wydział Architektury Wnętrz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 2008 roku.    Wykłada z pasją i zaangażowaniem grafikę komputerową.   Prywatnie w swoich pracach łączy przestrzeń z grafiką. 

więcej...

Losowe zdjęcia

nslup655 wyskon7 wyskon90 kl49

Nowolipki na Facebooku

baner_bip