Nasza wystawa w Muzeum Woli – czerwiec 2006

wola001

W czerwcu 2006 odbyła się wystawa na zakończenie roku. Inna niż wszystkie, bo miała miejsce w Muzeum Woli przy ulicy Srebrnej.

To był wyjątkowy wernisaż. Towarzyszyła mu atmosfera miejskiego, warszawskiego życia. "Nowolipki" pokazały prace słuchaczy w innym niż zawsze świetle. Wystawiana była biżuteria artystycna, prace malarskie i rysunkowe, grafika, tkanina oraz rzeźba i ceramika. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Podczas wernisażu odbywały się warsztaty plastyczne. Każdy mógł spróbować swoich sił. Gościom uprzyjemniał czas nasz przyjaciel Tomek Jaśkiewicz wraz z zespołem.

Państwowe Ognisko Artystyczne po raz kolejny udowodniło, że prace wykonane przez naszych słuchaczy są piękne i warte pokazania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wernisażu!!!

 Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Grafika komputerowa

W pracowni grafiki komputerowej dowiesz się jak skutecznie uzupełnić sztukę przy użyciu komputera. Nauczysz się tworzyć szeroko pojętą infografikę. Rozwiniesz w sobie za interesowanie grafiką cyfrową, kreowanie obrazu przy równoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Poznasz tajniki obróbki fotografii cyfrowych w przeznaczonych do ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Jarmila Piekarska

  Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Na macierzystej uczelni ukończyła Historię Sztuki. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 2005 roku.    Wykłada z pasją i zaangażowaniem wiedzę o sztuce. Prywatnie miłośniczka podrózy, szczególnie tych dalekich.          

więcej...

Losowe zdjęcia

ppm68 tn_uciekajcy-kot kiermasz7 nslup407

Nowolipki na Facebooku

baner_bip