Nasza wystawa w Muzeum Woli – czerwiec 2006

wola001

W czerwcu 2006 odbyła się wystawa na zakończenie roku. Inna niż wszystkie, bo miała miejsce w Muzeum Woli przy ulicy Srebrnej.

To był wyjątkowy wernisaż. Towarzyszyła mu atmosfera miejskiego, warszawskiego życia. "Nowolipki" pokazały prace słuchaczy w innym niż zawsze świetle. Wystawiana była biżuteria artystycna, prace malarskie i rysunkowe, grafika, tkanina oraz rzeźba i ceramika. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Podczas wernisażu odbywały się warsztaty plastyczne. Każdy mógł spróbować swoich sił. Gościom uprzyjemniał czas nasz przyjaciel Tomek Jaśkiewicz wraz z zespołem.

Państwowe Ognisko Artystyczne po raz kolejny udowodniło, że prace wykonane przez naszych słuchaczy są piękne i warte pokazania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wernisażu!!!

 Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Rzeźba

Pracownia ta nastawiona jest przede wszystkim na przygotowanie do egzaminu wstępnego na Wydział Rzeźby wyższych uczelni artystycznych. Nauka rozpoczyna się od studium czaszki, gdzie przy okazji zapoznasz się z problemami kompozycji, ciężaru bryły i faktury. Przy następnym kroku, czyli wykonywaniu studium ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Jasiek Balcerzak

Ukończył wydział Grafiki w Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od tego czasu maluje, uczy malować i rysować innych, siebie i znowu maluje potem uczy, czasem bardziej siebie niż innych i tak w kółko. Artysta plastyk, grafik z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” ...

więcej...

Losowe zdjęcia

nslup538 ker015 m106 nslup669

Nowolipki na Facebooku

baner_bip