„Nowolipki” WITAJĄ!!!

"Nowolipki" witają z lekkim opóźnieniem jednak pełne zapału i planów na nowy rok szkolny 2009/2010.

Planowane zadania na ten rok to przede wszystkim Wystawa PoPlenerowa "Szmyrly-dyrly", która będzie oficjalną inauguracją roku szkolnego na "Nowolipkach" a także wielkim wydarzeniem artystycznym. Dla tych co myślą, że widzieli wszystko, będzie szokiem. Takich prac jeszcze nie mieliśmy. Płonące blejtramy, opony samochodowe na obrazach i przejechane gady i płazy to tylko niektóre rzeczy, które będzie można zobaczyć już 1 października w Galerii "Nowolipki".

Dodatkowo w tym roku – mamy nadzieję, że już w październiku ukaże się najnowszy katalog Państwowego Ogniska Artystycznego.

Lubiącym błyskotki i świecidełka przypominamy, iż w pierwszy weekend października w warszawskiej Hali EXPO przy ul.Prądzyńskiego odbywać się będą Targi Biżuterii ZŁOTO, SREBRO, CZAS 2009, w których Państwowe Ognisko Artystyczne będzie miało swoje stoisko w Galerii Projektantów. Tam będzie można zobaczyć najnowsze wzory i projekty, które wychodzą z rąk uczestników pracowni biżuterii artystycznej POA.

Zachęcamy również do zapisywania się na zajęcia w Państwowym Ognisku Artystycznym.Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika dla niepełnosprawnych

Zapraszamy osoby niepełnosprawne ruchowo. Pamiętaj, że dobrowolna praca twórcza jest rodzajem psychoterapii, odreagowania stresów, uświadomienia sobie własnych talentów i wartości. Pracownia jest dostępna dla wszystkich chętnych niezależnie od wieku i sprawności fizycznej a ręczne nadawanie formy kawałkowi gliny to świetna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Marcin Bogusław

Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Wzornictwo, specjalności stylistyka mody – projektowanie biżuterii.  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2011 roku. Wykłada z pasją i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.   Prywatnie miłośnik motorów. Jako artysta wielokrotnie nagradzany. "Mieszkam i pracuję w Warszawie. Od ...

więcej...

Losowe zdjęcia

pgchr018 tn_img_5851 m41 tn_img_6473

Nowolipki na Facebooku

baner_bip