„Nowolipki” WITAJĄ!!!

"Nowolipki" witają z lekkim opóźnieniem jednak pełne zapału i planów na nowy rok szkolny 2009/2010.

Planowane zadania na ten rok to przede wszystkim Wystawa PoPlenerowa "Szmyrly-dyrly", która będzie oficjalną inauguracją roku szkolnego na "Nowolipkach" a także wielkim wydarzeniem artystycznym. Dla tych co myślą, że widzieli wszystko, będzie szokiem. Takich prac jeszcze nie mieliśmy. Płonące blejtramy, opony samochodowe na obrazach i przejechane gady i płazy to tylko niektóre rzeczy, które będzie można zobaczyć już 1 października w Galerii "Nowolipki".

Dodatkowo w tym roku – mamy nadzieję, że już w październiku ukaże się najnowszy katalog Państwowego Ogniska Artystycznego.

Lubiącym błyskotki i świecidełka przypominamy, iż w pierwszy weekend października w warszawskiej Hali EXPO przy ul.Prądzyńskiego odbywać się będą Targi Biżuterii ZŁOTO, SREBRO, CZAS 2009, w których Państwowe Ognisko Artystyczne będzie miało swoje stoisko w Galerii Projektantów. Tam będzie można zobaczyć najnowsze wzory i projekty, które wychodzą z rąk uczestników pracowni biżuterii artystycznej POA.

Zachęcamy również do zapisywania się na zajęcia w Państwowym Ognisku Artystycznym.Kalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika dla niepełnosprawnych

Zapraszamy osoby niepełnosprawne ruchowo. Pamiętaj, że dobrowolna praca twórcza jest rodzajem psychoterapii, odreagowania stresów, uświadomienia sobie własnych talentów i wartości. Pracownia jest dostępna dla wszystkich chętnych niezależnie od wieku i sprawności fizycznej a ręczne nadawanie formy kawałkowi gliny to świetna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Jasiek Balcerzak

Ukończył wydział Grafiki w Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od tego czasu maluje, uczy malować i rysować innych, siebie i znowu maluje potem uczy, czasem bardziej siebie niż innych i tak w kółko. Artysta plastyk, grafik z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” ...

więcej...

Losowe zdjęcia

m101 koncert_plakat kondzmuz46 kl61

Nowolipki na Facebooku

baner_bip