„Nowolipki” WITAJĄ!!!

"Nowolipki" witają z lekkim opóźnieniem jednak pełne zapału i planów na nowy rok szkolny 2009/2010.

Planowane zadania na ten rok to przede wszystkim Wystawa PoPlenerowa "Szmyrly-dyrly", która będzie oficjalną inauguracją roku szkolnego na "Nowolipkach" a także wielkim wydarzeniem artystycznym. Dla tych co myślą, że widzieli wszystko, będzie szokiem. Takich prac jeszcze nie mieliśmy. Płonące blejtramy, opony samochodowe na obrazach i przejechane gady i płazy to tylko niektóre rzeczy, które będzie można zobaczyć już 1 października w Galerii "Nowolipki".

Dodatkowo w tym roku – mamy nadzieję, że już w październiku ukaże się najnowszy katalog Państwowego Ogniska Artystycznego.

Lubiącym błyskotki i świecidełka przypominamy, iż w pierwszy weekend października w warszawskiej Hali EXPO przy ul.Prądzyńskiego odbywać się będą Targi Biżuterii ZŁOTO, SREBRO, CZAS 2009, w których Państwowe Ognisko Artystyczne będzie miało swoje stoisko w Galerii Projektantów. Tam będzie można zobaczyć najnowsze wzory i projekty, które wychodzą z rąk uczestników pracowni biżuterii artystycznej POA.

Zachęcamy również do zapisywania się na zajęcia w Państwowym Ognisku Artystycznym.Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Wiedza o sztuce

Jedyna pracownia teoretyczna na „Nowolipkach” a jednak tak bardzo przepełniona sztuką, artyzmem i kulturą. Tutaj poznasz elementy filozofii kultury, psychologii widzenia, psychologii twórczości oraz wszystko co związane jest z problematyką estetyki. Na tych zajęciach w sposób ciekawy przygotujesz się do ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Stefan Żuchowski

Artysta malarz, mgr sztuki. Absolwent Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 1988 roku.    Naucza z pasją i zaangażowaniem rysunek i malarstwo.   Prywatnie realizator dokumentalnych filmów artystycznych oraz filmów o sztuce. Miłośnik muzyki folkowej i kapel ...

więcej...

Losowe zdjęcia

img_9761 wyskon94 wyskon77 tn_img_0939

Nowolipki na Facebooku

baner_bip