Otwarte warsztaty

 

W dniach 3 – 14 września zapraszamy wszystkich chętnych na OTWARTE WARSZTATY "Nowolipek". Warsztaty skierowane są do osób, które wiedzą, że chcą tworzyć ale stają przed dylematem wyboru odpowiedniej dla siebie pracowni.

Warsztaty są nieodpłatne i odbywają się wg założeń obowiązującego planu na rok 2012/2013 Państwowego Ogniska Artystycznego. Wszystkie zajęcia prowadzone są w trybie popołudniowym od godz: 16:30 do 19:00, od poniedziałku do piątku. W soboty "Nowolipki" przez okres dwóch pierwszych tygodni września są nieczynne. 

Na warsztaty w pracowniach rysunku i malarstwa należy zabrać ze sobą materiały do pracy: brystol, ołówki, węgiel, farby wodne, pędzle itp. Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Jubilerstwo

  Lutowanie, walcowanie, oksydowanie, wykwaszanie, polerowanie to techniczna strona tej pracowni. Tutaj nauczysz się tworzenia biżuterii metodami jubilerskimi równocześnie studiując projektowanie i kompozycję. Dowiesz się jak od podstaw zrealizować swoje marzenie o niepowtarzalnej pracy i posiąść nową, pasjonującą umiejętność wydobywania piękna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Radosław Turczyk

Absolwent Szkoły Rzemiosł Artystycznych w Warszawie.  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2009 roku.   Wykłada z pasją i zaangażowaniem witraż.   Prywatnie miłośnik podróży, koni, walki na miecze oraz rękodzieła.

więcej...

Losowe zdjęcia

m3 tn_img_6385 ppm76 m138

Nowolipki na Facebooku

baner_bip