PLENER MALARSKI 2008

Państwowe Ognisko Artystyczne serdecznie zaprasza wszystkich, dla których wypoczynek z pędzlem jest świetną przygodą, na plener malarski, który w tym roku odbędzie się w Szostakach, w Mamuciej Osadzie.

Zapraszamy Was do krainy baśni, zachwycającej swoim urokiem i niepowtarzalną atmosferą, której historia datuje się na 1418 rok. Szostaki to miejsce owiane legendami i tajemnicą gdzie warto, choć na chwilę zatrzymać się, aby poczuć magię i odpocząć od codzienności. Znaleźć można tu wszystko, czego dusza zapragnie: miłość, ukojenie, stracony czas… Można realizować tu swoje marzenia i starać się sprostać nowym wyzwaniom. Wszystko, co tu znajdziecie jest niepowtarzalne i jedyne: bogactwo Biebrzańskiego Parku Narodowego (największego w Polsce), nieujarzmiona Biebrza, osada paleolityczna, grzyby, ryby, konie, ogniska, rajdy, wycieczki, gwiazdy nocą,… i my z rękoma pełnymi kolorowej roboty. Serdecznie Zapraszamy!!!

Plener malarski jest przewidziany dla wszystkich do 26 roku życia. Wszystkie informacje oraz zapisy na plener udzielane są tylko osobiście i tylko u Kasi Lisowskiej, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30-19:00, w Państwowym Ognisku Artystycznym.

Serdecznie zapraszamy!!!Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Biżuteria artystyczna

  Lutowanie, walcowanie, oksydowanie, wykwaszanie, polerowanie to techniczna strona tej pracowni. Tutaj nauczysz się tworzenia biżuterii metodami jubilerskimi równocześnie studiując projektowanie i kompozycję. Dowiesz się jak od podstaw zrealizować swoje marzenie o niepowtarzalnej pracy i posiąść nową, pasjonującą umiejętność wydobywania piękna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Radosław Turczyk

Absolwent Szkoły Rzemiosł Artystycznych w Warszawie.  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2009 roku.   Wykłada z pasją i zaangażowaniem witraż.   Prywatnie miłośnik podróży, koni, walki na miecze oraz rękodzieła.

więcej...

Losowe zdjęcia

tn_img_6002 tn_img_0963 img_9978 69158_155727881130884_100000810206808_246424_6043152_n

Nowolipki na Facebooku

baner_bip