PLENER MALARSKI 2008

Państwowe Ognisko Artystyczne serdecznie zaprasza wszystkich, dla których wypoczynek z pędzlem jest świetną przygodą, na plener malarski, który w tym roku odbędzie się w Szostakach, w Mamuciej Osadzie.

Zapraszamy Was do krainy baśni, zachwycającej swoim urokiem i niepowtarzalną atmosferą, której historia datuje się na 1418 rok. Szostaki to miejsce owiane legendami i tajemnicą gdzie warto, choć na chwilę zatrzymać się, aby poczuć magię i odpocząć od codzienności. Znaleźć można tu wszystko, czego dusza zapragnie: miłość, ukojenie, stracony czas… Można realizować tu swoje marzenia i starać się sprostać nowym wyzwaniom. Wszystko, co tu znajdziecie jest niepowtarzalne i jedyne: bogactwo Biebrzańskiego Parku Narodowego (największego w Polsce), nieujarzmiona Biebrza, osada paleolityczna, grzyby, ryby, konie, ogniska, rajdy, wycieczki, gwiazdy nocą,… i my z rękoma pełnymi kolorowej roboty. Serdecznie Zapraszamy!!!

Plener malarski jest przewidziany dla wszystkich do 26 roku życia. Wszystkie informacje oraz zapisy na plener udzielane są tylko osobiście i tylko u Kasi Lisowskiej, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30-19:00, w Państwowym Ognisku Artystycznym.

Serdecznie zapraszamy!!!