PLENER MALARSKI 2008

Państwowe Ognisko Artystyczne serdecznie zaprasza wszystkich, dla których wypoczynek z pędzlem jest świetną przygodą, na plener malarski, który w tym roku odbędzie się w Szostakach, w Mamuciej Osadzie.

Zapraszamy Was do krainy baśni, zachwycającej swoim urokiem i niepowtarzalną atmosferą, której historia datuje się na 1418 rok. Szostaki to miejsce owiane legendami i tajemnicą gdzie warto, choć na chwilę zatrzymać się, aby poczuć magię i odpocząć od codzienności. Znaleźć można tu wszystko, czego dusza zapragnie: miłość, ukojenie, stracony czas… Można realizować tu swoje marzenia i starać się sprostać nowym wyzwaniom. Wszystko, co tu znajdziecie jest niepowtarzalne i jedyne: bogactwo Biebrzańskiego Parku Narodowego (największego w Polsce), nieujarzmiona Biebrza, osada paleolityczna, grzyby, ryby, konie, ogniska, rajdy, wycieczki, gwiazdy nocą,… i my z rękoma pełnymi kolorowej roboty. Serdecznie Zapraszamy!!!

Plener malarski jest przewidziany dla wszystkich do 26 roku życia. Wszystkie informacje oraz zapisy na plener udzielane są tylko osobiście i tylko u Kasi Lisowskiej, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30-19:00, w Państwowym Ognisku Artystycznym.

Serdecznie zapraszamy!!!Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Wiedza o sztuce

Jedyna pracownia teoretyczna na „Nowolipkach” a jednak tak bardzo przepełniona sztuką, artyzmem i kulturą. Tutaj poznasz elementy filozofii kultury, psychologii widzenia, psychologii twórczości oraz wszystko co związane jest z problematyką estetyki. Na tych zajęciach w sposób ciekawy przygotujesz się do ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Anna Lisowska

Dyrektor Państwowego Ogniska Artystycznego przez 24 lata. Magister sztuki, artysta plastyk, architekt wnętrz. W 1987 przejęła po swoim poprzedniku obowiązki kapitana drużyny na Nowolipkach. Z wielką energią zabrała się do pracy, jakby już wtdy wiedziała, że musi wprowadzić Ognisko w XXI wiek. ...

więcej...

Losowe zdjęcia

nslup155 m234 tar010 110530101905

Nowolipki na Facebooku

baner_bip