POA na Targach „ZŁOTO,SREBRO,CZAS”

tar012W dniach 6-8 października 2006 miały miejsce w Warszawie targi biżuterii "Złoto, Srebro, Czas". Państwowe Ognisko Artystyczne jak co roku brało w nich udział.

"Nowolipki" pokazały biżuterię artystyczną, tworzoną przez słuchaczy w pracowni jubilerskiej, prowadzonej przez artystów plastyków Irenę Siedacz i Romana Kowalkowskiego.

Nasze stoisko na targach cieszyło się dużą popularnością a prace zachwycały wytrawnych prajektantów. Każdy zainteresowany mógł nabyć wystawione rzeczy ale także zaczerpnąć informacji o naszej Placówce.Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Rysunek i malarstwo

Rysunek i malarstwo to zajęcia dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności artystyczne. To w tej pracowni poznasz tradycyjne techniki rysunkowe i malarskie, zagadnienia z zakresu perspektywy i kompozycji na płaszczyźnie. To tu pod czujnym okiem artystów plastyków dowiesz się ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Paweł Kasprzak

Absolwent Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2007 roku. Wykłada z pasją i zaangażowaniem ceramikę artystyczną.   Prywatnie miłośnik dobrej kuchni, wina, sztuki i świeżego powietrza. 

więcej...

Losowe zdjęcia

img_9655 IF tn_img_6369 pgchr033

Nowolipki na Facebooku

baner_bip