POA na Targach „ZŁOTO,SREBRO,CZAS”

tar012W dniach 6-8 października 2006 miały miejsce w Warszawie targi biżuterii "Złoto, Srebro, Czas". Państwowe Ognisko Artystyczne jak co roku brało w nich udział.

"Nowolipki" pokazały biżuterię artystyczną, tworzoną przez słuchaczy w pracowni jubilerskiej, prowadzonej przez artystów plastyków Irenę Siedacz i Romana Kowalkowskiego.

Nasze stoisko na targach cieszyło się dużą popularnością a prace zachwycały wytrawnych prajektantów. Każdy zainteresowany mógł nabyć wystawione rzeczy ale także zaczerpnąć informacji o naszej Placówce.Kalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Rzeźba

Pracownia ta nastawiona jest przede wszystkim na przygotowanie do egzaminu wstępnego na Wydział Rzeźby wyższych uczelni artystycznych. Nauka rozpoczyna się od studium czaszki, gdzie przy okazji zapoznasz się z problemami kompozycji, ciężaru bryły i faktury. Przy następnym kroku, czyli wykonywaniu studium ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Andrzej Kern

Artysta plastyk. Malarz. Absolwent Wydziału Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z Państwowym Ogniskiem  Artystycznym “Nowolipki” związany od 1992 roku.    Wykłada z pasją i zaangażowaniem rysunek i malarstwo.    Prywatnie uprawia reportaż w malarstwie. Wybitny Warsawianista.

więcej...

Losowe zdjęcia

kl17 tn_bitelsi-w-hotelu-hilton-ii wola015 20170104_131848

Nowolipki na Facebooku

baner_bip