Pożegnanie starej strony…

Poprzednia strona www.nowolipki.edu.plRok 2011 to rok zmian w Państwowym Ognisku Artystycznym. Wiele się zmienia. Jedne rzeczy z powodu konieczności, inne z powodu rozwoju, jeszcze inne tak jak strona internetowa z powodu wysłużenia. Nasza stara www, towarzyszyła nam bez zmian od 2006 roku. Była świadkiem tego jak powstaje Galeria "Nowolipki", jakie wydarzenia towarzyszą nam co miesiąc. Jej kolory zmieniały się, jak nastroje naszych odwiedzających.

Dziś w dobie facebooka i zmian zachodzących w świcie internetowo-cyfrowym, nie sposób, by Placówka, tak prężnie działająca na mapie edykacyjno-artystycznej Warszawy, nie pozostawała bez zmian. To nasi uczestnicy i pytania kierowane do działu administracji spowodowały rozwój i słuszną modernizację witryny.

Teraz jest mobilniej, weselej, bardziej kolorowo i rzeczowo. Wszystkie sugestie i wrażenia związane z dotychczasową odsłoną Nowolipek zostały uwzględnione. Dzięki Wam i sił zespołu promocyjno – informatycznego witamy na naszej nowej, świeżej, bardziej klarownej i dwudziestopierwszo wiecznej stronie.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich zakładek. Podglądania nas i śledzenia tego, co będzie się działo.

Wszystko co miało miejsce na Nowolipkach, i co znajdowało się na poprzedniej stronie znajdziecie w zakładce ARCHIWUM.

Najważniejsze jest to, że nie tworzymy nowe, tylko rewitalizujemy stare !!! Podążamy za zmianami i modernizujemy się na lepsze dla Was, tak byście zawsze chętnie do nas zaglądali.

Pozdrawiamy i życzymy miłego oglądania.

Zespół NowolipekKalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Witraż

Pracownia niezwykle kolorowa, świecąca i …techniczna. Czasami głośna od pracy maszyn, jednak stworzona i prowadzona tak, by w atmosferze twórczej pracy każdy mógł doznać swej niezależności, wyjątkowości i autentyczności. Tutaj tworzenie zaczyna się od pomysłu, później etap szkiców i projektów, gdzie ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Marcin Bogusław

Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Wzornictwo, specjalności stylistyka mody – projektowanie biżuterii.  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2011 roku. Wykłada z pasją i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.   Prywatnie miłośnik motorów. Jako artysta wielokrotnie nagradzany. "Mieszkam i pracuję w Warszawie. Od ...

więcej...

Losowe zdjęcia

kw009 tn_img_6091 m283 nslup508

Nowolipki na Facebooku

baner_bip