Pożegnanie starej strony…

Poprzednia strona www.nowolipki.edu.plRok 2011 to rok zmian w Państwowym Ognisku Artystycznym. Wiele się zmienia. Jedne rzeczy z powodu konieczności, inne z powodu rozwoju, jeszcze inne tak jak strona internetowa z powodu wysłużenia. Nasza stara www, towarzyszyła nam bez zmian od 2006 roku. Była świadkiem tego jak powstaje Galeria "Nowolipki", jakie wydarzenia towarzyszą nam co miesiąc. Jej kolory zmieniały się, jak nastroje naszych odwiedzających.

Dziś w dobie facebooka i zmian zachodzących w świcie internetowo-cyfrowym, nie sposób, by Placówka, tak prężnie działająca na mapie edykacyjno-artystycznej Warszawy, nie pozostawała bez zmian. To nasi uczestnicy i pytania kierowane do działu administracji spowodowały rozwój i słuszną modernizację witryny.

Teraz jest mobilniej, weselej, bardziej kolorowo i rzeczowo. Wszystkie sugestie i wrażenia związane z dotychczasową odsłoną Nowolipek zostały uwzględnione. Dzięki Wam i sił zespołu promocyjno – informatycznego witamy na naszej nowej, świeżej, bardziej klarownej i dwudziestopierwszo wiecznej stronie.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich zakładek. Podglądania nas i śledzenia tego, co będzie się działo.

Wszystko co miało miejsce na Nowolipkach, i co znajdowało się na poprzedniej stronie znajdziecie w zakładce ARCHIWUM.

Najważniejsze jest to, że nie tworzymy nowe, tylko rewitalizujemy stare !!! Podążamy za zmianami i modernizujemy się na lepsze dla Was, tak byście zawsze chętnie do nas zaglądali.

Pozdrawiamy i życzymy miłego oglądania.

Zespół NowolipekKalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Biżuteria artystyczna

  Lutowanie, walcowanie, oksydowanie, wykwaszanie, polerowanie to techniczna strona tej pracowni. Tutaj nauczysz się tworzenia biżuterii metodami jubilerskimi równocześnie studiując projektowanie i kompozycję. Dowiesz się jak od podstaw zrealizować swoje marzenie o niepowtarzalnej pracy i posiąść nową, pasjonującą umiejętność wydobywania piękna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Iwona Napiórkowska-Korpała

Artysta plastyk, nauczyciel mianowany, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Wydziału Wzornictwa Przemysłowego, pracowni tkaniny unikatowej Janiny Tworek – Pierzgalskiej i malarstwa Romana Modzelewskiego. Moja przygoda z Państwowym Ogniskiem Artystycznym rozpoczęła się 30 lat temu, kiedy to objęłam pracownię tkaniny. Przez ...

więcej...

Losowe zdjęcia

kk010 nslup740 rzezba_img_1056 m204

Nowolipki na Facebooku

baner_bip