Pożegnanie starej strony…

Poprzednia strona www.nowolipki.edu.plRok 2011 to rok zmian w Państwowym Ognisku Artystycznym. Wiele się zmienia. Jedne rzeczy z powodu konieczności, inne z powodu rozwoju, jeszcze inne tak jak strona internetowa z powodu wysłużenia. Nasza stara www, towarzyszyła nam bez zmian od 2006 roku. Była świadkiem tego jak powstaje Galeria "Nowolipki", jakie wydarzenia towarzyszą nam co miesiąc. Jej kolory zmieniały się, jak nastroje naszych odwiedzających.

Dziś w dobie facebooka i zmian zachodzących w świcie internetowo-cyfrowym, nie sposób, by Placówka, tak prężnie działająca na mapie edykacyjno-artystycznej Warszawy, nie pozostawała bez zmian. To nasi uczestnicy i pytania kierowane do działu administracji spowodowały rozwój i słuszną modernizację witryny.

Teraz jest mobilniej, weselej, bardziej kolorowo i rzeczowo. Wszystkie sugestie i wrażenia związane z dotychczasową odsłoną Nowolipek zostały uwzględnione. Dzięki Wam i sił zespołu promocyjno – informatycznego witamy na naszej nowej, świeżej, bardziej klarownej i dwudziestopierwszo wiecznej stronie.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich zakładek. Podglądania nas i śledzenia tego, co będzie się działo.

Wszystko co miało miejsce na Nowolipkach, i co znajdowało się na poprzedniej stronie znajdziecie w zakładce ARCHIWUM.

Najważniejsze jest to, że nie tworzymy nowe, tylko rewitalizujemy stare !!! Podążamy za zmianami i modernizujemy się na lepsze dla Was, tak byście zawsze chętnie do nas zaglądali.

Pozdrawiamy i życzymy miłego oglądania.

Zespół NowolipekKalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Biżuteria artystyczna

  Lutowanie, walcowanie, oksydowanie, wykwaszanie, polerowanie to techniczna strona tej pracowni. Tutaj nauczysz się tworzenia biżuterii metodami jubilerskimi równocześnie studiując projektowanie i kompozycję. Dowiesz się jak od podstaw zrealizować swoje marzenie o niepowtarzalnej pracy i posiąść nową, pasjonującą umiejętność wydobywania piękna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Marek Ejsmond-Ślusarczyk

Artysta plastyk. Studiował na Wydziale Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2003 roku.  Naucza z pasją i zaangażowaniem rysunek i malarstwo. W 2014 roku obronił doktorat na macierzystej uczelni. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w tym odznaczony ...

więcej...

Losowe zdjęcia

zsc003 kondzmuz55 m207 kondzmuz41

Nowolipki na Facebooku

baner_bip