Pracownia sztuki interdyscyplinarnej

abstract-6

W programie pracowni przewidziane są zajęcia z malarstwa, rysunku, grafiki, tkaniny, witrażu, ceramiki, biżuterii i form przestrzennych. Uczestnicy w ramach wykładów i praktycznych ćwiczeń mają możliwość poznania różnych technik malarskich, rysunkowych czy łączenia technik i materiałów uzyskując bogate plastyczne prace zarówno na płaszczyźnie jaki i półprzestrzenne i przestrzenne kompozycje.

W ramach zajęć  zapewniamy materiały plastyczne i indywidualny tok pracy ze słuchaczem.

Zapraszamy wszystkich młodych twórców już od 12 roku życia. Bliższych informacji udziela sekretariat Państwowego Ogniska Artystycznego w godzinach 16:00-19:00.

Serdecznie zapraszamy!!!Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika artystyczna

  Ceramika jest niezwykłą pracownią, ponieważ tutaj można pofantazjować a jedynym ogranicznikiem twórczej pracy jest Twoja wyobraźnia. Głównym motywem osób biorących udział w zajęciach jest ciekawość artystyczna, chęć twórczego działania oraz poszukiwanie swojego azylu od powszedniości. Warto pamiętać, iż ceramika to nie ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Irena Siedacz

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 1992 roku.   Wykłada z pasją  i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.   Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, Australii i bursztynu. Na co dzień projektuje wnętrza komercyjne.

więcej...

Losowe zdjęcia

m68 m81 tn_img_6457 srom028

Nowolipki na Facebooku

baner_bip