Pracownia sztuki interdyscyplinarnej

abstract-6

W programie pracowni przewidziane są zajęcia z malarstwa, rysunku, grafiki, tkaniny, witrażu, ceramiki, biżuterii i form przestrzennych. Uczestnicy w ramach wykładów i praktycznych ćwiczeń mają możliwość poznania różnych technik malarskich, rysunkowych czy łączenia technik i materiałów uzyskując bogate plastyczne prace zarówno na płaszczyźnie jaki i półprzestrzenne i przestrzenne kompozycje.

W ramach zajęć  zapewniamy materiały plastyczne i indywidualny tok pracy ze słuchaczem.

Zapraszamy wszystkich młodych twórców już od 12 roku życia. Bliższych informacji udziela sekretariat Państwowego Ogniska Artystycznego w godzinach 16:00-19:00.

Serdecznie zapraszamy!!!Kalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika artystyczna

  Ceramika jest niezwykłą pracownią, ponieważ tutaj można pofantazjować a jedynym ogranicznikiem twórczej pracy jest Twoja wyobraźnia. Głównym motywem osób biorących udział w zajęciach jest ciekawość artystyczna, chęć twórczego działania oraz poszukiwanie swojego azylu od powszedniości. Warto pamiętać, iż ceramika to nie ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Andrzej Kern

Artysta plastyk. Malarz. Absolwent Wydziału Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z Państwowym Ogniskiem  Artystycznym “Nowolipki” związany od 1992 roku.    Wykłada z pasją i zaangażowaniem rysunek i malarstwo.    Prywatnie uprawia reportaż w malarstwie. Wybitny Warsawianista.

więcej...

Losowe zdjęcia

amberif41 nslup693 tn_img_6421 amberif1

Nowolipki na Facebooku

baner_bip