Pracownia witrażu zaprasza
nowy nabór

20170104_131901

ZAPRASZAMY WARSZAWSKĄ MŁODZIEŻ NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z WITRAŻU
 
zajęcia odbywają się:
środa: 15:30-19:00
piątek: 15:30-19:00
 
prowadzący:
art.plastyk Anna Ewa Lisowska
tech. Radosław Turczyk
 
Pracownia wtrażu w Państwowym Ognisku Artystycznym to pracownia niezwykle kolorowa, świecąca i … techniczna. Tutaj tworzenie zaczyna się od pomysłu, później etap szkiców i projektów, gdzie pod okiem nauczyciela projektowania nauczysz się rozumienia kompozycji i kreowania przestrzeni na szklanych płaszczyznach. Dzięki technice witrażu dowiesz się więcej o łączeniu i współistnieniu elementów malarstwa, rzeźby i architektury. To właśnie w tej pracowni stworzysz nie tylko klosze wykonane techniką Tiffaniego ale będziesz bawić się małymi formami płaskimi i przestrzennymi. Stworzysz od podstaw nietuzinkową biżuterię, szklane reliefy, barwne patery czy panele. Pracownia witrażu daje możliwość uczestniczenia w działaniach przybliżających język współczesnej sztuki designu.
 


Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika artystyczna

  Ceramika jest niezwykłą pracownią, ponieważ tutaj można pofantazjować a jedynym ogranicznikiem twórczej pracy jest Twoja wyobraźnia. Głównym motywem osób biorących udział w zajęciach jest ciekawość artystyczna, chęć twórczego działania oraz poszukiwanie swojego azylu od powszedniości. Warto pamiętać, iż ceramika to nie ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Paweł Kasprzak

Absolwent Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2007 roku. Wykłada z pasją i zaangażowaniem ceramikę artystyczną.   Prywatnie miłośnik dobrej kuchni, wina, sztuki i świeżego powietrza. 

więcej...

Losowe zdjęcia

tn_img_6066 nslup515 tn_img_6129 amberif8

Nowolipki na Facebooku

baner_bip