Jubilerstwo

 

20141002_134220 (1)

Lutowanie, walcowanie, oksydowanie, wykwaszanie, polerowanie to techniczna strona tej pracowni. Tutaj nauczysz się tworzenia biżuterii metodami jubilerskimi równocześnie studiując projektowanie i kompozycję. Dowiesz się jak od podstaw zrealizować swoje marzenie o niepowtarzalnej pracy i posiąść nową, pasjonującą umiejętność wydobywania piękna i nadawania nowych kształtów metalom poprzez ich obróbkę.

Stworzenie oryginalnego, jedynego na świecie kompletu biżuterii to wielka radość i satysfakcja!
W naszej pracowni mamy niezbędne narzędzia i materiały. Zdobędziesz wiedzę o metalach i kamieniach szlachetnych oraz półszlachetnych.
Nagrodą za żmudną edukację w pracowni biżuterii artystycznej jest coroczny udział w międzynarodowych targach AMBERIF w Gdańsku oraz Złoto, Srebro, Czas w Warszawie.

Poniżej prezentyjemy sylwetki nauczycieli biżuterii artystycznej:

 • Marcin Bogusław

  Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Wzornictwo, specjalności stylistyka mody – projektowanie biżuterii. 
  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2011 roku. Wykłada z pasją i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.
   
  Prywatnie …

  więcej...


 • Irena Siedacz

  Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 1992 roku.
   
  Wykłada z pasją
   i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.
   
  Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, Australii i bursztynu. …

  więcej...Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Jubilerstwo

  Lutowanie, walcowanie, oksydowanie, wykwaszanie, polerowanie to techniczna strona tej pracowni. Tutaj nauczysz się tworzenia biżuterii metodami jubilerskimi równocześnie studiując projektowanie i kompozycję. Dowiesz się jak od podstaw zrealizować swoje marzenie o niepowtarzalnej pracy i posiąść nową, pasjonującą umiejętność wydobywania piękna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Irena Siedacz

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 1992 roku.   Wykłada z pasją  i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.   Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, Australii i bursztynu. Na co dzień projektuje wnętrza komercyjne. ...

więcej...

Losowe zdjęcia

wyskon13 kondzmuz63 nslup666 tn_mamut4

Nowolipki na Facebooku

baner_bip