Muzyka dla młodzieży niedowidzącej

tn_img_1636Dział Muzyczny „Nowolipek” to miejsce stworzone dla uzdolnionej muzycznie młodzieży niewidomej i niedowidzącej. W pracowniach tych młodzi artyści uspakaja się zaprzyjaźniając z dźwiękami muzyki poważnej i rozrywkowej. Zajęcia ćwiczą pamięć, pobudzają i angażują dotyk, co jest niezwykle ważne dla niewidomych. Tutaj oprócz wartości czysto słuchowych rozwijających estetykę zostaniesz obdarowany po prostu wielką radością.

Nasi wyspecjalizowani pedagodzy, artyści muzycy mają świadomość, iż zajęcia te są formą przekazania własnych uczuć a zapał młodych ludzi w grze na instrumencie to najlepsza forma terapii.
Kadra działu muzycznego wraz z cierpliwą i zdolną młodzieżą dwa razy w roku organizuje koncerty. Jest to swoista nagroda dla naszych słuchaczy za ich wytrwałość i upór.

 


Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Biżuteria artystyczna

  Lutowanie, walcowanie, oksydowanie, wykwaszanie, polerowanie to techniczna strona tej pracowni. Tutaj nauczysz się tworzenia biżuterii metodami jubilerskimi równocześnie studiując projektowanie i kompozycję. Dowiesz się jak od podstaw zrealizować swoje marzenie o niepowtarzalnej pracy i posiąść nową, pasjonującą umiejętność wydobywania piękna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

GABRYELLA MIŁOWSKA - MOLĄG Dyrektor POA

GABRYELLA MIŁOWSKA – MOLĄG Dyrektor Państwowego Ogniska Artystycznego w Warszawie   Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie w 1982 roku, dyplom uzyskała pod kierunkiem prof. Jana Tarasina. Studiowała również w pracowniach prof. Tadeusza Dominika i prof. Wojciecha Sadleya (aneks z tkaniny unikatowej). W ...

więcej...

Losowe zdjęcia

tn_img_6434 112t003 IF amberif22

Nowolipki na Facebooku

baner_bip