Ruszyło głosowanie na pracę miesiąca „Luty 2014″

Nowolipkowe Jury nagrodziło za miesiąc luty 2014 malarską pracę autorstwa Oli Badurskiej z pracowni rysunku i malarstwa u Jana Balcerzaka. Wam, jako Inernatom i wierzymy szczerze, że również wielbicielom talentów naszej młodzieży, przyszło głosować na dwie kolejne prace. Tym razem rywalizują ze sobą znowu biżuteria i rysunek.

O tytuł najlepszej pracy miesiąca zdaniem Internatutów konkurują ze sobą Izabela Wasilewska i jej komplet biżuterii oraz Małgorzata Sobieraj z portretem. Kto wygra, na tego czeka nagraoda w postaci bezpłatnego uczestnictwa w wybranych zajęciach przez okres jednego miesiąca.

Jest o co walczyć, więc głosujcie na stronie http://www.nowolipki.edu.pl/prace-miesiaca/ Wystarczy być zalogowanym na fb aby oddać swój głos. Zachęcamy i czekamu na wyniki.

Plebiscyt potrwa do 6 kwietnia 2014 r.Kalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Rzeźba

Pracownia ta nastawiona jest przede wszystkim na przygotowanie do egzaminu wstępnego na Wydział Rzeźby wyższych uczelni artystycznych. Nauka rozpoczyna się od studium czaszki, gdzie przy okazji zapoznasz się z problemami kompozycji, ciężaru bryły i faktury. Przy następnym kroku, czyli wykonywaniu studium ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Irena Siedacz

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 1992 roku.   Wykłada z pasją  i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.   Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, Australii i bursztynu. Na co dzień projektuje wnętrza komercyjne.

więcej...

Losowe zdjęcia

tn_img_6509 nslup649 ppm12 tn_img_6493

Nowolipki na Facebooku

baner_bip