Ruszyło głosowanie na pracę miesiąca „Luty 2014″

Nowolipkowe Jury nagrodziło za miesiąc luty 2014 malarską pracę autorstwa Oli Badurskiej z pracowni rysunku i malarstwa u Jana Balcerzaka. Wam, jako Inernatom i wierzymy szczerze, że również wielbicielom talentów naszej młodzieży, przyszło głosować na dwie kolejne prace. Tym razem rywalizują ze sobą znowu biżuteria i rysunek.

O tytuł najlepszej pracy miesiąca zdaniem Internatutów konkurują ze sobą Izabela Wasilewska i jej komplet biżuterii oraz Małgorzata Sobieraj z portretem. Kto wygra, na tego czeka nagraoda w postaci bezpłatnego uczestnictwa w wybranych zajęciach przez okres jednego miesiąca.

Jest o co walczyć, więc głosujcie na stronie http://www.nowolipki.edu.pl/prace-miesiaca/ Wystarczy być zalogowanym na fb aby oddać swój głos. Zachęcamy i czekamu na wyniki.

Plebiscyt potrwa do 6 kwietnia 2014 r.Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Grafika komputerowa

W pracowni grafiki komputerowej dowiesz się jak skutecznie uzupełnić sztukę przy użyciu komputera. Nauczysz się tworzyć szeroko pojętą infografikę. Rozwiniesz w sobie za interesowanie grafiką cyfrową, kreowanie obrazu przy równoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Poznasz tajniki obróbki fotografii cyfrowych w przeznaczonych do ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Irena Siedacz

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 1992 roku.   Wykłada z pasją  i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.   Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, Australii i bursztynu. Na co dzień projektuje wnętrza komercyjne.

więcej...

Losowe zdjęcia

tn_img_0899 wyskon47 img_9730 nslup256

Nowolipki na Facebooku

baner_bip