Witaj szkoło!!!

IF1 września o 17-tej ruszają zapisy do pracowni. Każdy kto marzy o tym, by zostać artystą powinien przyjść i wziąć udział w zajęciach, a do wyboru ma: rysunek i malarstwo, biżuterię artystyczną, ceramikę, rzeźbę, tkaninę artystyczną, witraż. W Państwowym Ognisku Artystycznym odbywają się także zajęcia z ceramiki dla niepełnosprawnych. 

Nasze pracownie są profesjonalnie przygotowane. Rysujemy modeli z ASP, ceramikę wypalamy w piecu ceramicznym, rzeźbimy na kawaletach, wszystko po to aby słuchacze POA odnosili sukcesy i powiększali swoją wiedzę.

Przygotowujemy do egzaminów na ASP. Co roku nasi słuchacze dostają się na swoje wymarzone kierunki studiów artystycznych w całym kraju.

Aby zostać uczestnikiem "Nowolipek" wystarczy przyjść i osobiście zapisać się na wybrane zajęcia. Przypominamy, że słuchaczem może zostać każdy od 14 roku życia.Kalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika dla niepełnosprawnych

Zapraszamy osoby niepełnosprawne ruchowo. Pamiętaj, że dobrowolna praca twórcza jest rodzajem psychoterapii, odreagowania stresów, uświadomienia sobie własnych talentów i wartości. Pracownia jest dostępna dla wszystkich chętnych niezależnie od wieku i sprawności fizycznej a ręczne nadawanie formy kawałkowi gliny to świetna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Paweł Kasprzak

Absolwent Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2007 roku. Wykłada z pasją i zaangażowaniem ceramikę artystyczną.   Prywatnie miłośnik dobrej kuchni, wina, sztuki i świeżego powietrza. 

więcej...

Losowe zdjęcia

kondzmuz24 m156 tn_img_0893 ppm49

Nowolipki na Facebooku

baner_bip