Witaj szkoło!!!

IF1 września o 17-tej ruszają zapisy do pracowni. Każdy kto marzy o tym, by zostać artystą powinien przyjść i wziąć udział w zajęciach, a do wyboru ma: rysunek i malarstwo, biżuterię artystyczną, ceramikę, rzeźbę, tkaninę artystyczną, witraż. W Państwowym Ognisku Artystycznym odbywają się także zajęcia z ceramiki dla niepełnosprawnych. 

Nasze pracownie są profesjonalnie przygotowane. Rysujemy modeli z ASP, ceramikę wypalamy w piecu ceramicznym, rzeźbimy na kawaletach, wszystko po to aby słuchacze POA odnosili sukcesy i powiększali swoją wiedzę.

Przygotowujemy do egzaminów na ASP. Co roku nasi słuchacze dostają się na swoje wymarzone kierunki studiów artystycznych w całym kraju.

Aby zostać uczestnikiem "Nowolipek" wystarczy przyjść i osobiście zapisać się na wybrane zajęcia. Przypominamy, że słuchaczem może zostać każdy od 14 roku życia.Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika artystyczna

  Ceramika jest niezwykłą pracownią, ponieważ tutaj można pofantazjować a jedynym ogranicznikiem twórczej pracy jest Twoja wyobraźnia. Głównym motywem osób biorących udział w zajęciach jest ciekawość artystyczna, chęć twórczego działania oraz poszukiwanie swojego azylu od powszedniości. Warto pamiętać, iż ceramika to nie ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Jarmila Piekarska

  Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Na macierzystej uczelni ukończyła Historię Sztuki. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 2005 roku.    Wykłada z pasją i zaangażowaniem wiedzę o sztuce. Prywatnie miłośniczka podrózy, szczególnie tych dalekich.          

więcej...

Losowe zdjęcia

tn_img_0887 kondzmuz39 tn_img_6482 m131

Nowolipki na Facebooku

baner_bip