Wolne miejsca na zajęciach w POA
zapraszamy do naszych pracowni

plakat_infoPOA.NEW

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi zajęciami w Państwowym Ognisku Artystycznym miło nam poinfomować, że zapraszamy na wolne miejsca w Placówce, w szczególności na zajęcia z rysunku i malarstwa. 

Przypominamy, że zajęcia są całkowicie bezpłatne a uczestniczyć w nich może każdy między 14 a 23 rokiem życia. Nasze pracownie są prowadzone przez wykfalifikowaną kadrę artystów, którzy swoją na codzień twórczą pracą, zarażają innych i świadomie potrafią wskazać artystyczną drogę każdemu mołodemu człowiekowi.

Nasz plan zajęć – dostępny na stronie – z pewnością pomoże wybrać najlepsze dla Was terminy i/lub wykładowców. Miejsca się szybko zapełnieją, więc kto pierwszy ten lepszy. Wszystkich informacji na temat zapisów i systemu rekrtacji do Ogniska udzieli Wam sekretariat  codziennie w godzinach od 11:00 do 17:00. Dzwońcie: 22-6351960 lub piszcie art_ognisko@poa.waw.pl.

Zapraszamy!!!

IMG_9814Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika artystyczna

  Ceramika jest niezwykłą pracownią, ponieważ tutaj można pofantazjować a jedynym ogranicznikiem twórczej pracy jest Twoja wyobraźnia. Głównym motywem osób biorących udział w zajęciach jest ciekawość artystyczna, chęć twórczego działania oraz poszukiwanie swojego azylu od powszedniości. Warto pamiętać, iż ceramika to nie ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Iwona Napiórkowska-Korpała

Artysta plastyk, nauczyciel mianowany, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Wydziału Wzornictwa Przemysłowego, pracowni tkaniny unikatowej Janiny Tworek – Pierzgalskiej i malarstwa Romana Modzelewskiego. Moja przygoda z Państwowym Ogniskiem Artystycznym rozpoczęła się 30 lat temu, kiedy to objęłam pracownię tkaniny. Przez ...

więcej...

Losowe zdjęcia

tn_img_6078 wyskon20 wola027 m201

Nowolipki na Facebooku

baner_bip