Wolne miejsca na zajęciach w POA
zapraszamy do naszych pracowni

plakat_infoPOA.NEW

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi zajęciami w Państwowym Ognisku Artystycznym miło nam poinfomować, że zapraszamy na wolne miejsca w Placówce, w szczególności na zajęcia z rysunku i malarstwa. 

Przypominamy, że zajęcia są całkowicie bezpłatne a uczestniczyć w nich może każdy między 14 a 23 rokiem życia. Nasze pracownie są prowadzone przez wykfalifikowaną kadrę artystów, którzy swoją na codzień twórczą pracą, zarażają innych i świadomie potrafią wskazać artystyczną drogę każdemu mołodemu człowiekowi.

Nasz plan zajęć – dostępny na stronie – z pewnością pomoże wybrać najlepsze dla Was terminy i/lub wykładowców. Miejsca się szybko zapełnieją, więc kto pierwszy ten lepszy. Wszystkich informacji na temat zapisów i systemu rekrtacji do Ogniska udzieli Wam sekretariat  codziennie w godzinach od 11:00 do 17:00. Dzwońcie: 22-6351960 lub piszcie art_ognisko@poa.waw.pl.

Zapraszamy!!!

IMG_9814Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Tkanina artystyczna

Pracownia, w której cierpliwość i spokój są cnotami, dającymi niezwykłą satysfakcję, ponieważ tkactwo to rzadko spotykana w dzisiejszych czasach umiejętność. Nauczysz się tutaj przygotowywać ramę tkacką i osnowę a także rysować i używać wyobraźni. Poznasz rodzaje surowców i sposoby ich ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Radosław Turczyk

Absolwent Szkoły Rzemiosł Artystycznych w Warszawie.  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2009 roku.   Wykłada z pasją i zaangażowaniem witraż.   Prywatnie miłośnik podróży, koni, walki na miecze oraz rękodzieła.

więcej...

Losowe zdjęcia

rzezba_img_1055 ppm76 ppm111 m26

Nowolipki na Facebooku

baner_bip