Wystawa fotografii
Ślad Tunezji

tunezja7O wystawie fotografii Ślad Tunezji pomyślałam podczas jednego ze spotkań, na którym z gronem znajomych z firmy wspominaliśmy wyjazd do Tunezji. Pasjonuję się fotografią od kilku lat, ale jestem amatorem, jak i moi znajomi. Dlatego bardzo zaskoczyło mnie co i w jaki sposób przedstawiały fotografie, które zrobiliśmy. Wspaniale uwieczniły nasze różnorodne, subiektywne i często tak subtelne spostrzeżenia, piękno miejsc, emocje nasze i napotkanych autochtonów. Bardzo mnie wzruszyły i poruszyły…Tunezja pozostawiła w nas wszystkich ślad, my pozostawiliśmy ślad w Tunezji.

    Tomasz Spytek podchwycił mój pomysł zorganizowania wystawy, Brunon Nowicki i Lidia Puławska udostępnili zdjęcia, a Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. wsparły finansami. Zebrałam fotografie i zaniosłam tam, gdzie uczę się rysunku – do Państwowego Ogniska Artystycznego.

Pozdrawiam
Edyta BugajskaKalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Tkanina artystyczna

Pracownia, w której cierpliwość i spokój są cnotami, dającymi niezwykłą satysfakcję, ponieważ tkactwo to rzadko spotykana w dzisiejszych czasach umiejętność. Nauczysz się tutaj przygotowywać ramę tkacką i osnowę a także rysować i używać wyobraźni. Poznasz rodzaje surowców i sposoby ich ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Irena Siedacz

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 1992 roku.   Wykłada z pasją  i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.   Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, Australii i bursztynu. Na co dzień projektuje wnętrza komercyjne.

więcej...

Losowe zdjęcia

img_5728 nslup203 tn_img_6540 kiermasz3

Nowolipki na Facebooku

baner_bip