Wystawa fotografii
Ślad Tunezji

tunezja7O wystawie fotografii Ślad Tunezji pomyślałam podczas jednego ze spotkań, na którym z gronem znajomych z firmy wspominaliśmy wyjazd do Tunezji. Pasjonuję się fotografią od kilku lat, ale jestem amatorem, jak i moi znajomi. Dlatego bardzo zaskoczyło mnie co i w jaki sposób przedstawiały fotografie, które zrobiliśmy. Wspaniale uwieczniły nasze różnorodne, subiektywne i często tak subtelne spostrzeżenia, piękno miejsc, emocje nasze i napotkanych autochtonów. Bardzo mnie wzruszyły i poruszyły…Tunezja pozostawiła w nas wszystkich ślad, my pozostawiliśmy ślad w Tunezji.

    Tomasz Spytek podchwycił mój pomysł zorganizowania wystawy, Brunon Nowicki i Lidia Puławska udostępnili zdjęcia, a Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. wsparły finansami. Zebrałam fotografie i zaniosłam tam, gdzie uczę się rysunku – do Państwowego Ogniska Artystycznego.

Pozdrawiam
Edyta Bugajska



Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Wiedza o sztuce

Jedyna pracownia teoretyczna na „Nowolipkach” a jednak tak bardzo przepełniona sztuką, artyzmem i kulturą. Tutaj poznasz elementy filozofii kultury, psychologii widzenia, psychologii twórczości oraz wszystko co związane jest z problematyką estetyki. Na tych zajęciach w sposób ciekawy przygotujesz się do ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Jarmila Piekarska

  Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Na macierzystej uczelni ukończyła Historię Sztuki. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 2005 roku.    Wykłada z pasją i zaangażowaniem wiedzę o sztuce. Prywatnie miłośniczka podrózy, szczególnie tych dalekich.          

więcej...

Losowe zdjęcia

tn_img_6331 nslup245 tn_img_0905 kondzmuz24

Nowolipki na Facebooku

baner_bip