Wystawy i wernisaże

tn_img_0898Po drugie chcemy zachęcić dzięki naszym zdjęciom do brania udziału w naszych wernisażach i wystawach. Galeria "Nowolipki" działająca od 2004 roku przy Państwowym Ognisku Artystycznym, co miesiąc, (z reguły w pierwszych czwartek miesiąca), organizuje wystawy i wernisaże. Wystawiamy pracy młodych artystów plastyków jak i tych, których nazwiska są już rozpoznawalne. Prace prezentowane są w hallach POA. Wernisażaom towarzyszą zawsze dodatkowe atrakcje m.in. koncerty, Nowolipkowe Światełko do Nieba, pokazy multimedialne czy spotkania z artystami. 


Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Jubilerstwo

  Lutowanie, walcowanie, oksydowanie, wykwaszanie, polerowanie to techniczna strona tej pracowni. Tutaj nauczysz się tworzenia biżuterii metodami jubilerskimi równocześnie studiując projektowanie i kompozycję. Dowiesz się jak od podstaw zrealizować swoje marzenie o niepowtarzalnej pracy i posiąść nową, pasjonującą umiejętność wydobywania piękna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Andrzej Kern

Artysta plastyk. Malarz. Absolwent Wydziału Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z Państwowym Ogniskiem  Artystycznym “Nowolipki” związany od 1992 roku.    Wykłada z pasją i zaangażowaniem rysunek i malarstwo.    Prywatnie uprawia reportaż w malarstwie. Wybitny Warsawianista.

więcej...

Losowe zdjęcia

img_5713 m2 nslup476 ppm72

Nowolipki na Facebooku

baner_bip