Z zamkniętymi oczami
Koncert 9.02. godz. 17:00

koncert2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert osób niepełnosprawnych, niewidomych i niedowidzących organizowany przez Państwowe Ognisko Artystyczne dzięki wsparciu Biura Pomocy i Projektów Społecznych.

Nasze koncerty są już tradycją. Co roku spotykamy się przy dźwiękach muzyki by w sposób wyjątkowy powitać Nowy Rok.

Tegoroczny występ osób niepełnosprawnych, niewidomych i niedowidzących jest efektem trzymiesięcznej pracy naszych uczestników na warsztatach muzycznych, prowadzonych w Ognisku dzięki wsparciu Biura Pomocy i Projektów Społecznych. Warsztaty prowadzi wykwalifikowana kadra nauczyclei muzyki, która umiejętnie wprowadza uczestników w świat dźwięków, a tym samym poszerza percepcję i poznanie otaczającego świata. Warsztaty dają im wiele satysfakcji, rozwijają talenty i są wsparciem w pokonywaniu codziennych problemów. Osoby biorące udział w warsztatach muzycznych Państwowego Ogniska Artystycznego  pragną wyrazić za pomocą dźwięków, za pomocą tego uniwersalnego języka jakim jest muzyka to, co widzą oczami duszy.  

Dzięki pomocy i wsparciu Biura Pomocy i Projektów Społecznych oraz zaangażowaniu nauczycieli muzyki, osoby niepełnosprawne mają wyjątkową okazję do kształcenia i realizowania swoich pasji muzycznych i prezentowania osiągnięć przed publicznością.

Jeszcze raz serdecznie zapraszmy na koncert z zamkniętymi oczami w dniu 9 lutego o godzinie 17:00, wstęp wolny.