Zajęcia w listopadzie a Święta

Listopad to miesiąc, w którym mają miejsce dwa ważne Święta w tradycji Polaków. Pierwsze to Dzień Wszystkich Świętych, a drugie to Święto Niepodległości.

W związku z pierwszym zachęcamy wszystkich do refleksji i spędzenia tego czasu w spokoju.

Informujemy, że na "Nowolipkach" zajęcia się nie odbędą 31 października (poniedziałek) i oczywiście 1 listopada (wtorek). Zajęcia w normalnym planie odbywają się już od środy 2 listopada.

W związku z drugim zachęcamy młodzież do przypomnienia sobie sylwetki Marszałka Piłsudskiego i radości nad uzyskaną blisko 100 lat temu niepodległością naszego kraju.

Informujemy tym samym, że na "Nowolipkach" zajęcia nie odbędą się 11 listopada (piątek), w sobotę zajęcia odbywają się już w trybie normalnym.

 Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Grafika komputerowa

W pracowni grafiki komputerowej dowiesz się jak skutecznie uzupełnić sztukę przy użyciu komputera. Nauczysz się tworzyć szeroko pojętą infografikę. Rozwiniesz w sobie za interesowanie grafiką cyfrową, kreowanie obrazu przy równoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Poznasz tajniki obróbki fotografii cyfrowych w przeznaczonych do ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Dorota Wójcicka-Żurko

  Artysta plastyk. Ukończyła Wydział Architektury Wnętrz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 2008 roku.    Wykłada z pasją i zaangażowaniem grafikę komputerową.   Prywatnie w swoich pracach łączy przestrzeń z grafiką. 

więcej...

Losowe zdjęcia

tn_we-nie-pojawi-si-pies nslup721 amberif28 wyskon45

Nowolipki na Facebooku

baner_bip