Zajęcia w listopadzie a Święta

Listopad to miesiąc, w którym mają miejsce dwa ważne Święta w tradycji Polaków. Pierwsze to Dzień Wszystkich Świętych, a drugie to Święto Niepodległości.

W związku z pierwszym zachęcamy wszystkich do refleksji i spędzenia tego czasu w spokoju.

Informujemy, że na "Nowolipkach" zajęcia się nie odbędą 31 października (poniedziałek) i oczywiście 1 listopada (wtorek). Zajęcia w normalnym planie odbywają się już od środy 2 listopada.

W związku z drugim zachęcamy młodzież do przypomnienia sobie sylwetki Marszałka Piłsudskiego i radości nad uzyskaną blisko 100 lat temu niepodległością naszego kraju.

Informujemy tym samym, że na "Nowolipkach" zajęcia nie odbędą się 11 listopada (piątek), w sobotę zajęcia odbywają się już w trybie normalnym.

 Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Tkanina artystyczna

Pracownia, w której cierpliwość i spokój są cnotami, dającymi niezwykłą satysfakcję, ponieważ tkactwo to rzadko spotykana w dzisiejszych czasach umiejętność. Nauczysz się tutaj przygotowywać ramę tkacką i osnowę a także rysować i używać wyobraźni. Poznasz rodzaje surowców i sposoby ich ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Marcin Bogusław

Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Wzornictwo, specjalności stylistyka mody – projektowanie biżuterii.  Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2011 roku. Wykłada z pasją i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.   Prywatnie miłośnik motorów. Jako artysta wielokrotnie nagradzany. "Mieszkam i pracuję w Warszawie. Od ...

więcej...

Losowe zdjęcia

ppm1 nslup24 amberif25 nslup457

Nowolipki na Facebooku

baner_bip