Sekretariat

Łukasz Zygan - sekretariat, obsługa interesantów.

W sekretaricie załatwisz wszytskie sprawy miło, szybko i bez problemów. Sekretariat, który prowadzi Łukasz Zygan jest zawsze otwarty dla naszych słuchaczy. Nasz sekretariat to rzetelna informacja o pracowniach, wykładowcach oraz innych sprawach dotyczących administracji Państwowego Ogniska Artystycznego.

Główną zasadą Łukasza jest skuteczne ale przede wszystkim satysfakcjonujące obie strony rozpatrzanie problemów, między słuchaczami, nauczycielami i każdym innym, kto ma czelnośc stanąć na drodze twórczym zagadnieniom w Państwowym Ognisku Artystycznym.

W sekretariacie zapiszesz się na nasze zajęcia, uzyskasz aktualne informacje, zgłosisz swoje wnioski i zażalenia, a także dostaniesz gadżety Ogniska.

Sekretaiat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 17:00.

sekretariat@poa.waw.pl

 


Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika artystyczna

  Ceramika jest niezwykłą pracownią, ponieważ tutaj można pofantazjować a jedynym ogranicznikiem twórczej pracy jest Twoja wyobraźnia. Głównym motywem osób biorących udział w zajęciach jest ciekawość artystyczna, chęć twórczego działania oraz poszukiwanie swojego azylu od powszedniości. Warto pamiętać, iż ceramika to nie ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Marek Ejsmond-Ślusarczyk

Artysta plastyk. Studiował na Wydziale Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2003 roku.  Naucza z pasją i zaangażowaniem rysunek i malarstwo. W 2014 roku obronił doktorat na macierzystej uczelni. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w tym odznaczony ...

więcej...

Losowe zdjęcia

kondzmuz107 ppm28 tn_img_6480 tn_img_0861

Nowolipki na Facebooku

baner_bip