Sekretariat

Łukasz Zygan - sekretariat, obsługa interesantów.

W sekretaricie załatwisz wszytskie sprawy miło, szybko i bez problemów. Sekretariat, który prowadzi Łukasz Zygan jest zawsze otwarty dla naszych słuchaczy. Nasz sekretariat to rzetelna informacja o pracowniach, wykładowcach oraz innych sprawach dotyczących administracji Państwowego Ogniska Artystycznego.

Główną zasadą Łukasza jest skuteczne ale przede wszystkim satysfakcjonujące obie strony rozpatrzanie problemów, między słuchaczami, nauczycielami i każdym innym, kto ma czelnośc stanąć na drodze twórczym zagadnieniom w Państwowym Ognisku Artystycznym.

W sekretariacie zapiszesz się na nasze zajęcia, uzyskasz aktualne informacje, zgłosisz swoje wnioski i zażalenia, a także dostaniesz gadżety Ogniska.

Sekretaiat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 17:00.

sekretariat@poa.waw.pl

 


Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Grafika komputerowa

W pracowni grafiki komputerowej dowiesz się jak skutecznie uzupełnić sztukę przy użyciu komputera. Nauczysz się tworzyć szeroko pojętą infografikę. Rozwiniesz w sobie za interesowanie grafiką cyfrową, kreowanie obrazu przy równoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Poznasz tajniki obróbki fotografii cyfrowych w przeznaczonych do ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Krzysztof Jachiewicz

Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Artysta plastyk z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 1997 roku.  Wykłada z pasją i zaangażowaniem ceramikę artystyczną.    Prywatnie miłośnik podróży tych bardzo dalekich, serce pozostawił nad morzem Śródziemnym w Chorwacji, gdzie ma ...

więcej...

Losowe zdjęcia

img_9851 tn_img_3243 tn_img_0888 nslup446

Nowolipki na Facebooku

baner_bip