Sekretariat

Łukasz Zygan - sekretariat, obsługa interesantów.

W sekretaricie załatwisz wszytskie sprawy miło, szybko i bez problemów. Sekretariat, który prowadzi Łukasz Zygan jest zawsze otwarty dla naszych słuchaczy. Nasz sekretariat to rzetelna informacja o pracowniach, wykładowcach oraz innych sprawach dotyczących administracji Państwowego Ogniska Artystycznego.

Główną zasadą Łukasza jest skuteczne ale przede wszystkim satysfakcjonujące obie strony rozpatrzanie problemów, między słuchaczami, nauczycielami i każdym innym, kto ma czelnośc stanąć na drodze twórczym zagadnieniom w Państwowym Ognisku Artystycznym.

W sekretariacie zapiszesz się na nasze zajęcia, uzyskasz aktualne informacje, zgłosisz swoje wnioski i zażalenia, a także dostaniesz gadżety Ogniska.

Sekretaiat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 17:00.

sekretariat@poa.waw.pl

 


Kalendarz wydarzeń

Zbliżenie na Muranów
18 kwietnia 2017 - 9 czerwca 2017
TaMa - Tarasy Malarskie
3 maja 2017 - 3 września 2017
Bukiet muzyczny
25 maja 2017 - 26 maja 2017
Bohdan Butenko - Nienarysowane historie oraz inne opowieści znad Wisły...
7 czerwca 2017 - 8 czerwca 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Grafika komputerowa

W pracowni grafiki komputerowej dowiesz się jak skutecznie uzupełnić sztukę przy użyciu komputera. Nauczysz się tworzyć szeroko pojętą infografikę. Rozwiniesz w sobie za interesowanie grafiką cyfrową, kreowanie obrazu przy równoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Poznasz tajniki obróbki fotografii cyfrowych w przeznaczonych do ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Iwona Napiórkowska-Korpała

Artysta plastyk, nauczyciel mianowany, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Wydziału Wzornictwa Przemysłowego, pracowni tkaniny unikatowej Janiny Tworek – Pierzgalskiej i malarstwa Romana Modzelewskiego. Moja przygoda z Państwowym Ogniskiem Artystycznym rozpoczęła się 30 lat temu, kiedy to objęłam pracownię tkaniny. Przez ...

więcej...

Losowe zdjęcia

ker013 tn_img_5851 tn_img_3326 amberif30

Nowolipki na Facebooku

baner_bip