Sekretariat

Łukasz Zygan - sekretariat, obsługa interesantów.

W sekretaricie załatwisz wszytskie sprawy miło, szybko i bez problemów. Sekretariat, który prowadzi Łukasz Zygan jest zawsze otwarty dla naszych słuchaczy. Nasz sekretariat to rzetelna informacja o pracowniach, wykładowcach oraz innych sprawach dotyczących administracji Państwowego Ogniska Artystycznego.

Główną zasadą Łukasza jest skuteczne ale przede wszystkim satysfakcjonujące obie strony rozpatrzanie problemów, między słuchaczami, nauczycielami i każdym innym, kto ma czelnośc stanąć na drodze twórczym zagadnieniom w Państwowym Ognisku Artystycznym.

W sekretariacie zapiszesz się na nasze zajęcia, uzyskasz aktualne informacje, zgłosisz swoje wnioski i zażalenia, a także dostaniesz gadżety Ogniska.

Sekretaiat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 17:00.

sekretariat@poa.waw.pl

 


Kalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Wiedza o sztuce

Jedyna pracownia teoretyczna na „Nowolipkach” a jednak tak bardzo przepełniona sztuką, artyzmem i kulturą. Tutaj poznasz elementy filozofii kultury, psychologii widzenia, psychologii twórczości oraz wszystko co związane jest z problematyką estetyki. Na tych zajęciach w sposób ciekawy przygotujesz się do ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Iwona Napiórkowska-Korpała

Artysta plastyk, nauczyciel mianowany, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Wydziału Wzornictwa Przemysłowego, pracowni tkaniny unikatowej Janiny Tworek – Pierzgalskiej i malarstwa Romana Modzelewskiego. Moja przygoda z Państwowym Ogniskiem Artystycznym rozpoczęła się 30 lat temu, kiedy to objęłam pracownię tkaniny. Przez ...

więcej...

Losowe zdjęcia

m135 tn_img_6336 tn_img_6268 m75

Nowolipki na Facebooku

baner_bip