Zapisy na zajęcia na rok szkolny 2017/2018

plakat_rekrutacja_2017_18

Zapraszamy Was na całkowicie bezpłatne zajęcia do pracowni plastycznych i muzycznych Państwowego Ogniska Artystycznego w Warszawie. 

W Ognisku czekają na Was w pełni wyposażone i profesjonalne pracownie malarstwa i rysunku, jubilerstwa, rzeźby, witrażu i ceramiki, wiedzy o sztuce, aranżacji przestrzeni, realizacji intermedialnych, oraz keyboard, fortepian i gitara. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są wg autorskich programów nauczania. My nie prowadzimy plastyki tylko tworzymy sztukę. Jesteśmy przygotowani najlepiej w Warszawie pod względem merytorycznym. Nasi wykładowcy to nagradzani i uznani artyści plastycy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, to twórcy w swoich dziedzinach na co dzień. To znane nazwiska ludzi, z którymi spotkanie z pewnością zaowocuje tym, że Ty też zostaniesz Artystą!!!

Nasi wykładowcy to: Althamer, Balcerzak, Bętkowska, Brycki, Ejsmond, Górnowicz, Kasprzak, Kawecka-Smolińska, Kern, Kieniewicz, Kwaśniak, Lisowska, Łobos, Miodowski, Napiórkoswska, Piekarska, Siedacz, Szczepankowska, Turczyk, Wójcicka-Żurko, Żuchowski.

W tym roku mija 70 lat od powstania Państwowego Ogniska Artystycznego. Dla nas to lata pracy pedagogicznej prawie stu nauczycieli, którzy swoją wiedzę, doświadczenia twórcze i warsztatowe przekazują młodzieży – młodym adeptom sztuki. Pomagają w realizowaniu ich zainteresowań, życiowej pasji. Stwarzają szanse dla wszystkich pełnych zapału, chęci tworzenia niezależnie od talentu. To także ponad 12000 absolwentów, z których połowa to obecnie zawodowi artyści.

Imienna lista potwierdzonych podań KANDYDACI PRZYJĘCI 2017/18

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, chcesz być rozpoznawalny to zapraszamy!
Masz dwie możliwości: możesz zapisać się samodzielnie pod adresem:

https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/

i wersję papierową wygenerowanego wniosku złożyć u nas lub po prostu przyjść do Ogniska a my pomożemy Ci się zapisać. 

Zapisy na zajęcia na rok szkolny 2017/18 | Rekrutacja uzupełniająca:
 
 
Od 16 sierpnia(godz. 12:00) do 22 sierpnia(godz.14:00) – rejestracja (logowanie się) w systemie nowych kandydatów  i złożenie w sekretariacie Państwowego Ogniska Artystycznego wniosku.

Aby zostać naszym Uczestnikiem musisz mieć od 7 do 23 lat – w przypadku zajęć muzycznych; zaś w przypadku pozostałych pracowni od 14 do 23 lat. Zajęcia są bezpłatne!
 

Do zobaczenia w Ognisku!!!

Dla przypomnienia zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00 a od w soboty od 9:30 do 14:00