Zapisy na zajęcia na rok szkolny 2016/2017

 

 

plakat_infoPOA.NEW

Nasza wspaniała, zdolna Młodzieży!!!

Zapraszamy Was na całkowicie bezpłatne zajęcia do pracowni plastycznych i muzycznych Państwowego Ogniska Artystycznego w Warszawie. 

W Ognisku czekają na Was w pełni wyposażone i profesjonalne pracownie rysunku i malarstwa, biżuterii, rzeźby, fusingu i witrażu, ceramiki, tkaniny artystycznej, wiedzy o sztuce, grafiki komputerowej, emisji głosu i śpiewu oraz keyboard, fortepian i gitara. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są wg autorskich programów nauczania. My nie prowadzimy plastyki tylko tworzymy sztukę. Jesteśmy przygotowani najlepiej w Warszawie pod względem merytorycznym. Nasi wykładowcy to nagradzani i uznani artyści plastycy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, to twórcy w swoich dziedzinach na co dzień. To znane nazwiska ludzi, z którymi spotkanie z pewnością zaowocuje tym, że Ty też zostaniesz Artystą!!!

Nasi wykładowcy to: Althamer, Balcerzak, Brycki, Ejsmond, Górnowicz, Kasprzak, Kern, Kieniewicz, Kwaśniak, Lisowska, Łobos, Miodowski, Napiórkoswska, Piekarska, Siedacz, Szczepankowska, Turczyk, Wójcicka-Żurko, Żuchowski.

Państwowe Ognisko Artystyczne działa ponad 65 lat. Dla nas to lata pracy pedagogicznej prawie stu nauczycieli, którzy swoją wiedzę, doświadczenia twórcze i warsztatowe przekazują młodzieży – młodym adeptom sztuki. Pomagają w realizowaniu ich zainteresowań, życiowej pasji. Stwarzają szanse dla wszystkich pełnych zapału, chęci tworzenia niezależnie od talentu. To także ponad 12000 absolwentów, z których połowa to obecnie zawodowi artyści. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, chcesz być rozpoznawalny to zapraszamy. Masz dwie możliwości: możesz zapisać się samodzielnie pod adresem https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/ i wersję papierową wygenerowanego wniosku złożyć u nas lub po prostu przyjść do Ogniska a my pomożemy Ci się zapisać. 

Pamiętaj, że aby być naszym Uczestnikiem, musisz spełniać dwa warunki: mieć między 14 a 24 lata, do działu muzycznego od 6 do 24 lat, i być nastawiony na tworzenie!!!

Do zobaczenia w Ognisku!!!

Dla przypomnienia zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00 a od w soboty od 9:30 do 14:00

 


Kalendarz wydarzeń

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Tkanina artystyczna

Pracownia, w której cierpliwość i spokój są cnotami, dającymi niezwykłą satysfakcję, ponieważ tkactwo to rzadko spotykana w dzisiejszych czasach umiejętność. Nauczysz się tutaj przygotowywać ramę tkacką i osnowę a także rysować i używać wyobraźni. Poznasz rodzaje surowców i sposoby ich ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Stefan Żuchowski

Artysta malarz, mgr sztuki. Absolwent Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 1988 roku.    Naucza z pasją i zaangażowaniem rysunek i malarstwo.   Prywatnie realizator dokumentalnych filmów artystycznych oraz filmów o sztuce. Miłośnik muzyki folkowej i kapel ...

więcej...

Losowe zdjęcia

nslup328 m96 tn_img_6337 nslup256

Nowolipki na Facebooku

baner_bip