Zapisy na zajęcia na rok szkolny 2016/2017

 

 

plakat_infoPOA.NEW

Nasza wspaniała, zdolna Młodzieży!!!

Zapraszamy Was na całkowicie bezpłatne zajęcia do pracowni plastycznych i muzycznych Państwowego Ogniska Artystycznego w Warszawie. 

W Ognisku czekają na Was w pełni wyposażone i profesjonalne pracownie malarstwa i rysunku, jubilerstwa, rzeźby, witrażu i ceramiki, wiedzy o sztuce, projektowania graficznego, realizacji intermedialnych, emisji głosu i śpiewu oraz keyboard, fortepian i gitara. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są wg autorskich programów nauczania. My nie prowadzimy plastyki tylko tworzymy sztukę. Jesteśmy przygotowani najlepiej w Warszawie pod względem merytorycznym. Nasi wykładowcy to nagradzani i uznani artyści plastycy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, to twórcy w swoich dziedzinach na co dzień. To znane nazwiska ludzi, z którymi spotkanie z pewnością zaowocuje tym, że Ty też zostaniesz Artystą!!!

Nasi wykładowcy to: Althamer, Balcerzak, Brycki, Ejsmond, Górnowicz, Kasprzak, Kern, Kieniewicz, Kwaśniak, Lisowska, Łobos, Miodowski, Napiórkoswska, Piekarska, Siedacz, Szczepankowska, Turczyk, Wójcicka-Żurko, Żuchowski.

Państwowe Ognisko Artystyczne działa ponad 65 lat. Dla nas to lata pracy pedagogicznej prawie stu nauczycieli, którzy swoją wiedzę, doświadczenia twórcze i warsztatowe przekazują młodzieży – młodym adeptom sztuki. Pomagają w realizowaniu ich zainteresowań, życiowej pasji. Stwarzają szanse dla wszystkich pełnych zapału, chęci tworzenia niezależnie od talentu. To także ponad 12000 absolwentów, z których połowa to obecnie zawodowi artyści. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, chcesz być rozpoznawalny to zapraszamy. Masz dwie możliwości: możesz zapisać się samodzielnie pod adresem https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/ i wersję papierową wygenerowanego wniosku złożyć u nas lub po prostu przyjść do Ogniska a my pomożemy Ci się zapisać. 

Pamiętaj, że aby być naszym Uczestnikiem, musisz spełniać dwa warunki: mieć nie więcej niż 23 lata i być nastawiony na tworzenie!!!

Do zobaczenia w Ognisku!!!

Dla przypomnienia zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00 a od w soboty od 9:30 do 14:00

 


Kalendarz wydarzeń

Praca w POA - Osoba do Sprzątania
11 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Ceramika dla niepełnosprawnych

Zapraszamy osoby niepełnosprawne ruchowo. Pamiętaj, że dobrowolna praca twórcza jest rodzajem psychoterapii, odreagowania stresów, uświadomienia sobie własnych talentów i wartości. Pracownia jest dostępna dla wszystkich chętnych niezależnie od wieku i sprawności fizycznej a ręczne nadawanie formy kawałkowi gliny to świetna ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Krzysztof Brycki

Artysta plastyk. Malarz. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Wydziału Malarstwa. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związany od 2001 roku.  Wykłada z pasją i zaangażowaniem rysunek i malarstwo.   Prywatnie znakomity ilustrator.        

więcej...

Losowe zdjęcia

tunezja6 wola031 kl77 m219

Nowolipki na Facebooku

baner_bip