Zapisy na zajęcia na rok szkolny 2016/2017

 

 

plakat_infoPOA.NEW

Nasza wspaniała, zdolna Młodzieży!!!

Zapraszamy Was na całkowicie bezpłatne zajęcia do pracowni plastycznych i muzycznych Państwowego Ogniska Artystycznego w Warszawie. 

W Ognisku czekają na Was w pełni wyposażone i profesjonalne pracownie rysunku i malarstwa, biżuterii, rzeźby, witrażu i ceramiki, wiedzy o sztuce, projektowania graficznego, emisji głosu i śpiewu oraz keyboard, fortepian i gitara. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są wg autorskich programów nauczania. My nie prowadzimy plastyki tylko tworzymy sztukę. Jesteśmy przygotowani najlepiej w Warszawie pod względem merytorycznym. Nasi wykładowcy to nagradzani i uznani artyści plastycy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, to twórcy w swoich dziedzinach na co dzień. To znane nazwiska ludzi, z którymi spotkanie z pewnością zaowocuje tym, że Ty też zostaniesz Artystą!!!

Nasi wykładowcy to: Althamer, Balcerzak, Brycki, Ejsmond, Górnowicz, Kasprzak, Kern, Kieniewicz, Kwaśniak, Lisowska, Łobos, Miodowski, Napiórkoswska, Piekarska, Siedacz, Szczepankowska, Turczyk, Wójcicka-Żurko, Żuchowski.

Państwowe Ognisko Artystyczne działa ponad 65 lat. Dla nas to lata pracy pedagogicznej prawie stu nauczycieli, którzy swoją wiedzę, doświadczenia twórcze i warsztatowe przekazują młodzieży – młodym adeptom sztuki. Pomagają w realizowaniu ich zainteresowań, życiowej pasji. Stwarzają szanse dla wszystkich pełnych zapału, chęci tworzenia niezależnie od talentu. To także ponad 12000 absolwentów, z których połowa to obecnie zawodowi artyści. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, chcesz być rozpoznawalny to zapraszamy. Masz dwie możliwości: możesz zapisać się samodzielnie pod adresem https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/ i wersję papierową wygenerowanego wniosku złożyć u nas lub po prostu przyjść do Ogniska a my pomożemy Ci się zapisać. 

Pamiętaj, że aby być naszym Uczestnikiem, musisz spełniać dwa warunki: mieć nie więcej niż 23 lata i być nastawiony na tworzenie!!!

Do zobaczenia w Ognisku!!!

Dla przypomnienia zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00 a od w soboty od 9:30 do 14:00

 


Kalendarz wydarzeń

Pod prąd!
3 marca 2017 - 24 kwietnia 2017
Wisława Szymborska czyli rzeka poezji jak stąd do Krakowa
14 marca 2017 - 10 kwietnia 2017
Obóz Sztuk Pięknych – “Alternatywne środki wyrazu”
7 sierpnia 2017 - 15 sierpnia 2017

Nowolipkowe ankiety

Ile masz lat?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nasze zajęcia

Witraż

Pracownia niezwykle kolorowa, świecąca i …techniczna. Czasami głośna od pracy maszyn, jednak stworzona i prowadzona tak, by w atmosferze twórczej pracy każdy mógł doznać swej niezależności, wyjątkowości i autentyczności. Tutaj tworzenie zaczyna się od pomysłu, później etap szkiców i projektów, gdzie ...

więcej...

Nasi nauczyciele

Irena Siedacz

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z Państwowym Ogniskiem Artystycznym “Nowolipki” związana od 1992 roku.   Wykłada z pasją  i zaangażowaniem biżuterię artystyczną.   Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, Australii i bursztynu. Na co dzień projektuje wnętrza komercyjne.

więcej...

Losowe zdjęcia

wyskon41 nslup155 m27 nslup721

Nowolipki na Facebooku

baner_bip